Paslaugos

UAB „Proautonuoma“ – įmonė, teikianti patikimų, kokybiškų, techniškai tvarkingų automobilių bei jų aksesuarų nuomos paslaugas konkurencingomis kainomis. Gerbiame visus savo klientus, o patiems lojaliausiems dovanojame nuolaidų korteles, su kuriomis visų transporto priemonių nuomai visus metus bus taikoma nuo 10 iki 15 % nuolaida. Išklausydami savo klientų pageidavimus, stengiamės pasiūlyti geriausią turimą variantą ir būti mėgstamiausia transporto nuomos kompanija.

UAB „Proautonuoma“ Klientams siūlome už papildomą mokestį pristatyti ir nuomai pasibaigus paimti automobilius Vilniaus ar Kauno oro uostose bei bet kuriame mieste bet kuriuo paros metu. Visiems automobiliams teikiama techninės pagalbos kelyje paslauga visoje Lietuvoje 24/7.

Automobilių nuoma

Trumpalaikei nuomai siūlome patikimus, ekonominės, vidutinės, standartinės ir prestižinės klasės dyzelinius bei benzininius automobilius.

 

Automobilių nuoma Vilniuje

Nesvarbu, kokiam laikotarpiui yra reikalingas automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą kainą pasinaudoti trumpalaike automobilio nuoma Vilniuje,Kaune bei Vilniaus ir Kauno oro uostose.

 

Automobilių nuoma su vairuotoju

  • Jūs pasirenkate maršrutą ir laiką, o mes pasirūpiname transportu ir vairavimu;
  • 24 valandas per parą veikianti klientų aptarnavimo linija;
  • Mūsų automobiliai naujausių modelių
  • Pervežimai su prabangiais automobiliais
  • Mūsų vairuotojai instruktuoti, pasitempę, paslaugūs ir su šypsena.

 

Automobilių nuoma be užstato

Visiems lojaliems UAB ‘’Proautonuoma’’ klientams automobilius nuomojam be užstato.

 

Prabangiu automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuomos paslauga be vairuotojo.