BMW X5
2010 metų modelis
Vietų skaičius: 5
Pavarų dėžė: Automatinė
Oro kondicionerius: Yra
Kuro tipas: Dyzelinas
Kuro sanaudos: 10l/100km

Prabangių ir 4×4 visureigių automobilių klasei priklausantis BMW X5 modelis turi daugybę pranašumų, kurie tiek vairuotojui, tiek keleiviams užtikrina komfortą, saugumą, ir, aišku, solidžią prabangą visos kelionės metu. Būtent todėl automobilio BMW X5 nuomą renkasi dažnas mūsų klientas.
Ši visureigio tipo transporto priemonė jau seniai žmonių yra vertinama už automobilyje įrengtą aukštos klasės audioaparatūrą, automatinę klimato kontrolės sistemą ir pastovaus greičio palaikymo sistemą. Kaip ir didžiojoje dalyje prabangių automobilių, transporto priemonėje yra įrengtas odinis salonas, kurio sėdynės yra šildomos.
Negana to, žibintai yra ksenoniniai. Taip pat automobilyje yra parkavimosi jutikliai, kurie užtikrina drąsesnį važiavimą atbuline eiga ir lengvesnį mašinos parkavimą. Aiškiam maršruto nustatymui čia taip pat yra sumontuota GPS navigacijos sistema su naujausiais visos Europos žemėlapiais.
BMW X5 nuoma skirta visiems, norintiems kelionės metu mėgautis išskirtiniu automobilio dizainu, prabangia bei patogia kelione.

 

 

Norite šito automobilio? Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!
Nuomos pradžia:

Nuomos pabaiga: