Prabangių automobilių nuoma

Prabangių automobilių nuoma Vilniuje – proautonuoma.lt

 

Prabangių mašinų nuoma sostinėje vis populiarėja. Pastebima tandencija, kad jeigu prieš 10 metu žmones ieškodavo kainos, vis daugiau ir daugiau žmonių ieško komforto.

prabangus automobiliai i numa

Prabangūs automobiliai tik pasiturintiems žmonėms?

Jau seniai mašinų nuomos kainos nekainuoja milijoną. Pastebima, kad vis daugiau ir daugiau vidutines pajamas gaunantys žmonės. Prabangių automobilių kaina prasideda proautonuoma nuo 20 eur. Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos

Kviečiame pasižiūrėti į mūsų nuomojamus automobilius

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia >> 

 

VIP transporto paslaugos

VIP paslaugos tai toks formatas, kai automobilis patiekiamas su vairuotoju. Tokios kelionės gali būti Lietuvoje ir užsienyje. Mes jums garantuosime aukščiausią klasę, taipogi jumis pasirūpins vairuotojas. Jeigu suges mašina, įvyks avarija, Jūs busite saugiai perkelti į kitą mašiną.

 

Mūsų VIP paslauga, tai sprendimas kuris patiks Jums ir jūsų svečiams. Galima paiimti Jūs iš oro uosto.Tai tobulas sprendimas VP asmenų pervežimamas visokiems renginimams, konferencijoms ir kt . Užtikriname aukščiausią kokybę, aptarnavimą ir konfidencialumą.

Kviečiame pasižiūrėti į mūsų nuomojamus automobilius

 

autonuoma kaunas

 

Kodėl rinktis proautonuoma prabangių automobilių nuomai?prabangiu automobiliu nuoma

Dabar labai daug įmonių teikia nuomos paslaugas, bet patariame rinktis tik iš mūsų? Kodėl? Čia keletas argumentų

  • Mūsų automobiliai yra visada tvarkingi ir niekad neapviliantys;
  • Platus mašinų pasirinkimas, kiekvienam skoniui;
  • Vairuotojas jus gali vežioti po Lietuvą ir užsienį;
  • Siūlome svarbių asmenų pasitikimą oro uoste;
  • Garantuojame konfidencialumą;
  • Mūsų vairuotojai kalba lietuvių, anglų ir rusų kalbomis;Kviečiame pasižiūrėti į mūsų nuomojamus automobilius

    autonuoma kaunas

Prabangių automobilių nuomą Lietuvoje. BMW, Mercedes ir kt. komfortiški automobiliai

Mūsų automobiliai yra žinomi visame pasaulyje. Mercedes, BMW, Audi irk t. prekių ženklai žinomi   visame pasaulyje.Dauguma žmonių jaučia sentimentus šioms vokiškiems mašinoms. Dauguma žmonių vairuoja šiuos automobilius savo kasdieniam gyvenime, dėl to jie gerai juos pažįsta šiuos sport-car‘us, važinėja su jais į darbą.Tie kurie neturi šių automobilių,Proautonuoma.lt prabangių automobilių nuoma Lietuvoje – puikus būdas išbandyti BMW ar Mercedes automobilius.

Tokia paslauga tinka tiems kurie nori išbandyti būtent tą modelį, prieš perkant. Pas oficialius dylerius kartais jau nebūna sesnesnės kartos mašinų dėl to autonuoma lieka vienintelis būdas.

Mūsų automobilių sąrašas

 

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia >>

automobiliu nuoma kaune

automobiliu nuoma kaune

Prabangių automobilių nuoma šventėms

Prabangių automobilių nuoma Lietuvoje tai gera paslauga kuri puikiai tiks jūsų mergvakariui, bernvakariui, vestuvėms, ar vaiko krikštynoms. Pasinaudoja mūsų paslaugomis galėsite būti ramūs kad reikiamu metu mašina bus pas jus. Juk jūs ir jūsų draugai bei artimieji bus tikrai laimingi, jeigu per svarbią šventę transportas nereikalaus papildomo dėmesio.  

Prabangaus automibilio nuoma dar gali padėti padaryti įspudį per svarbų verslo susitikimą. Tai labai populiari paslauga užsienyje, kuomet verslininkai ima prabangius automobilius siekiant pasiekti teigiamų rezultatų per susitikimą.

Mūsų automobilių sąrašas

Turite klausimų? Galite užduoti mums klausimą čia

Proautomuoma komanda yra pasiekiama visą laiką, skambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes jums parinksime geriausią sprendimą, išspresime Jūsų problemas, patarsime kaip elgtis geriau.

 

Nuomoto automobilio gražinimas

Mes prašome gražinti automobilį į tokį kokį ir paėmete, švarų ir neprarūkytą. Piktybiškai pakenkus automobiliui gali grėsti bauda.

Turite klausimų? Galite užduoti mums klausimą čia