Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma

mikroautubusu nuoma

Proautuonuoma.lt teikia mikroautobusų nuomos paslaugas Vilniuje. Yra pastebima tendencija, kad vis daugiau ir daugiau žmonių nuomojasi mikroautobusus, o jų paklausa vis didėja. Mes jums galime pasiūlyti mikroautobuso nuoma trumpam laikotarpiui – arba ilgam, priklausant nuo jūsų poreikių.

Kam Jums reikalingas mikroautobusas?

Mikroautobusų nuoma Vilniuje gali būti naudinga šiais atvejais

 • Išvykos į kitus miestus.
 • Vestuvės ir kitos šventės.
 • Turistavimas su daug žmonių.
 • Svečių nuvežimas į reikalingą vietą

 

Mūsų visi automobiliai kurie yra laisvi šiuo metu

Spausti čia

Automobiliai

Ekonomiška

mikroautobusu nuoma Vilniuje

Tikrai patogu vežti daugiau žmonių vienoje vietoje, dažnai tam reikėtų dviejų atskirų mašinų, kas būtų labai neekonomiška

Patogu

Važiuojant mikroautobusiuku galima tikrai patogiai susidėti visus jums reikalingus daiktus

Patikima

Mūsų automobiliai visada būna patikrinti servise, jie yra švarūs patikimi.

 

Mes išnuomosime mikroautobusą jums palankiu tarifu. Taipogi, mikroautobusą galime pristatyti į Jums reikalingą vietą, taipogi galima daryti su „transfer“ paslauga.

Mes visada stengiamės savo klientams suteikti geriausias paslaugas už prieinama kainą.

 

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia

autonuoma vilnius

Mūsų visi automobiliai kurie yra laisvi šiuo metu

Spausti čia

Automobiliai

Mikroautobusų nuomos procesas

Sutarties pasirašymas užtruks vos pora minučių. Mes neturime amžiaus ribos, dėl to jau nuo 18 metų, turint B kategorijos teises, galima išsinuomoti automobilį pas mus.

Paskambinę mums , arba palike užklausą puslapyje, mes parengsime visus dokumentus, ir kai susitiksite su mūsų darbuotoju, beliks uždėti tik kelis parašus ir viskas, jus laisvi keliauti.

Visos mūsų mašinos yra techniškai tvarkingos, jums nereikės pergyventi dėl jokių rūpesčių.

Mikroautobuso nuoma Vilniuje

Mūsų auto parke yra įvairių mikroautobusų, VOLKSWAGEN, NISSAN ir kt. Visas mūsų transportas yra nuolatos tikrinamas servise ir laikomas tik geroje techninėje būklėje.

Mikroautobuso nuoma Vilniuje– su vairuotoju

Tokia paslauga, kaip mikroautobusas su vairuotoju bus patogi tiems, kurie nori kokybiško ir saugaus vairavimo, ir tiems kurie nori kuo mažiau rūpesčių. Įsivaizduokite, kad per svarbią šventę jus pats vairuojate, o į jus atsitrenkia kita mašina, jums reikia pildyti begalę dokumentų ir praleisti daug laiko.

Mikroautobusų nuoma – be vairuotojo

Mes nuomojame mikroautobusus ir be vairuotojo. Nuoma be vairuotojo tinka tiems, kurie nori išsinuomoti automobilį ilgesniam laikui, ar tai būtų kelionė į užsienį ar į kitą miestą.

 

Kas įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

 • Nemokamas pristatymas. Mes nemokamai jums pristatysime autobusiuką į vietą kur jums reikia.
 • Papildoma įranga. Jeigu Jums reikalinga papildoma įranga, tokia kaip GPS navigacija, vaikiška kėdutė ir panašiai, informuokite mus ir mes jums suteiksimę ją. Prašome informuoti mus kaip įmanoma anksčiau
 • Mikroautobusas pasirinktam laikotarpiui. Gausite patikima mikroautobusiuką, pilną degalų ir paruoštą kelionėj. Norėtume tokį patį ir atgauti – su pilnu baku ir švarų.
 • Pagalba kelyje. Jeigu jums prireiks pagalbos, mes tikrai nepaliksime jūsų bėdoje, atvyksime ir padėsime jums susitvarkyti, kad ir kas tai bebūtų.
 • Kasko draudimas. Visi mūsų mikroautobusiukai su galiojančiu KASKO draudimu, tad jums nieko nekainuos, jeigu įvyks avarija, tačiau prašome saugoti ir tausoti mikroautobusus.

 

Kas nėra įskaičiuota į mikroautobusų nuomą?

 • Baudos už kelių eismo taisyklių pažeidimus. Už pažeistus kelių eismo taisyklių pažeidimus moka vairuotojas. Jeigu mums ateis bauda už Jus, bauda jums bus persiųsta el. paštu.
 • Kelių mokesčiai. Daug kur Europje reikia susimokėti kelių moeksčius, tie mokesčiai mokami atskirai, ir mes negalime Jums padėti jų sumokėti. Nesumokėję tu mokesčių, jus galite sulaukti baudos kai grįžite į Vilnių.

kainos auto nuoma

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia

Mūsų visi automobiliai kurie yra laisvi šiuo metu

Spausti čia

Automobiliai