Automobilių nuoma Vilniuje – geriausias sprendimas miesto svečiams

Automobilių nuoma Vilniuje

Šiuo metu siūlome šių  nuomą:

  • Ekonominės klasės – tai automobiliai skirti tiems kurie planuoja savo biudžetą protingai. Ekonominės klasės automobiliai ne tik pigesni tačiau ir labiau praktiški. Susisiekite su mumis ir mes jums parinksime geriausią sprendimą Vilniuje.
  • Kompaktinės klasės   – tai automobiliai kurie šiek tiek didesni už ekonominės klasės automobilius, bet taipogi vis tiek labai praktiški ir komfortabilus parkuotis mieste. Maža paslaptis, kad Vilniaus senamiestyje automobilį priparkuoti nėra lengva, dėl to renkantis automobilių nuoma Vilniuje, reikia atkreipti dėmesį į tai.
  • Standartinės klasės– tai nauji, patogūs automobiliai, kurie šiek tiek didesni. Su šiais automobiliais lengviau leistis į kelionę toliau už miesto, ir nebūtinai Vilniuje.
  • Verslo klasės – nauji, šiek tiek didesni nei standartinės klasės , pasižymintis didesne prabanga. Šitie automobiliai labai patogūs mėgstantiems šiek tiek paspausti greičio pedalą, nors ir Vilniuje to daryti nepatartina. Į šią kategoriją įeitų „BMW 5“ir „Mercedes-Benz E“ klasės automobiliai;

  • Prabangių automobilių  –  Tai pbrabangios mašinos į kurių kategoriją galima įtraukti Mercedes – Benz S klasę, taipogi BMW 7 klasę. Šitie automobiliai galingi ir komfortabilūs, labiausiai tinkantys pramogauti, vykti sutikti užsienio svečius, verslo renginiuose, pramogoms. Automobilių nuoma Vilniuje galima su vairuotoju. Renkantis vairuotojo paslaugas jums nereikės galvoti kur priparkuoti Jūsų automobilį, galvoti apie kelio ženklus ir kt. Šitie automobiliai puikia tiks norint sudaryti gerą įspudį verslo partnerių akyse, o gal norint nustebinti antrąją pusę.

 

Proautonuoma.lt automobilio nuoma Vilniuje

vilniuje nuoma masinu

ProAutonuoma.lt  yra tobulas pasirinkimas tiems kurie ketina vykti į tolimą kelionę, arba tiems kurie nori kad jų laikas nuomojantis automobilį būtų malonus ir be rūpesčių – kad nereikėtų šalinti gedimų, ne sustoti viduryje kelio ir kt.

Visi mūsų automobiliai yra kruopščiai patikrinami prieš kelionę, dėl šios priežasties Jums nereikia pergyventi ir galvoti ar viskas su automobiliu yra tvarkoje.

Mes siūlome automobilius su arba be vairuotojo, priklausant nuo jūsų pačių poreikių.

Atsižvelgę į skirtingus klientų poreikius, siūlome nuomotis automobilius su arba be vairuotojo:

  • Lengvųjų automobilių nuoma su vairuotoju. Mūsų patyrę vairuotojai visada pasirengę Jus pavežioti po Vilnių ar kurią nors kitą vietą. Mūsų vairuotojai gerai žino Vilniaus miestą, dėl to gali jums papasakoti apie jį taip surengiant mini turą po Vilnių. Tai tikrai nuostabi galimybė aprodyti miestą žmogui kuris čia lankosi pirmą kartą. Mūsų vairuotojai kalba rusiškai ir angliškai.
  •  Lengvųjų automobilių nuoma be vairuotojo. Mūsų automobiliai yra visada techniškai tvarkingi ir pasirengę keliauti po Vilnių arba Lietuvą. Susisiekite su mumis ir mes būtinai surasime Jums geriausią pasiūlymą Vilniuje.

Mūsų nuomojami automobiliai gali būti tiek su mechanine pavarų dėže, tiek su automatine.

autonuoma vilnius

Kviečiame pamatyti visą auto sąrašą – www.proautonuoma.lt

 

Ilgalaikė ir trumpalaikė mašinų nuoma Vilniuje

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galime pasiūlyti ir trumpalaikę bei ilgalaikę automobilių nuomą:

  • Trumpalaikė automobilių nuoma. Automobilio trumpalaikė nuoma Vilniuje yra nuoma kai galima išsinuomoti automobilį parai. Tai reiškią, kad galite pasivažinėti vieną dieną ir viskas! Tai puiki galimybė tiems kurie nori pasivažinėti trumpai.
  • Ilgalaikė automobilių nuoma – ši paslauga tinka tiems, kurie norėtų automobilį išsinuomoti ilgesniam laikui, savaitei ir ilgiau. Pagrindinis šios nuomos pliusas yra kaina – kuo ilgesniam laikui nuomojamas automobilis tuo geresnė kaina

Jei norite pasinaudoti paslauga automobilių nuoma Vilniuje  susisiekite su mumis

 

kainos auto nuoma

Proautonuoma.lt visada padės jums rasti geriausią sprendimą

Pamatyti pilną sąrašą auto nuomos Vilniaus mieste

Turite klausimų?