Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste – Prabangūs ir ekonomiški auto

Proautonuoma.lt automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

oro uostas autonuoma

Jūsų patogumui visada galime pasitikti Jus oro uoste. Rūpinames savo klientais ir teikiame aukščiausios kokybės paslaugas, mes pasirūpinsime Jūsų patogumu kelionės metu. Susipažinkite su mūsų nuomojamais automobiliais Vilniaus oro uoste ir visoje Lietuvoje. Galime pasirūpinti ir pagal poreikį mašinoje įstatyti vaikišką kėdutę arba GPS navigatorių. Pagal pageidavimą galime pasiūlyti išsinuomoti automobilį su vairuotoju.

 

Automobilio nuoma Vilniaus oro uoste pigiai ir greitai

 

Dažniausiai geriausias būdas siekti tolimesnio kelionės tikslo iš karto nusileidus lėktuvui – išsinuomoti sau automobilį. Keliaukite ir mėgaukitės laiku, o vėliau galėsite lengvai ir be rūpesčių priduoti mašiną atgal. Vilniaus miestas turi kuo jus pradžiuginti – aplankykite vilniaus senamiestį, įdomius renginius, parkus, gedimino pilį. Sutaupykite lėšų naudodamiesi auto nuomos paslaugomis, keliaukite visoje Lietuvoje greitai ir patogiai.

 

Susisiekite su mumis, mes pasiūlysime geriausius variantus Jums ar atvykstantiems svečiams. Mašinų nuoma Vilniaus oro uoste, tai optimaliausias būdas sutaupyti keliaujant, negu naudojantis kitomis transporto priemonėmis ar keliauti su taksi. keliauti saugiai ir patogiai.

 

autonuoma vilnius

 

Kviečiame pamatyti visą auto sąrašą – www.proautonuoma.lt

  • Kainos ir kokybės santykis
  • Nėra pristatymo oro uosto mokesčio
  • Nemokamas rezervacijos atšaukimas
  • Techninė pagalba kelyje 24/7
  • Klientų sutikimas ir aptarnavimas 24/7
  • Nėra paslėptų mokesčių
  • Auto nuoma be rūpesčių

 

Automobilių nuomos kainos Vilniaus oro uoste

 

Pristatysime nemokamai automobilį tiesiai į VNO oro uostą, pasakykite savo atvykimo laiką ir mes būsime laiku ir vietoje pasitikdami Jus. Galėsite be rūpesčių pasiimti automobilį ir po kelių minučių toliau tęsti savo kelionę. Plačiau apie mašinų kainas galite pamatyti mūsų puslapyje ir išsirinkti savo pageidaujamą klasė pagal biudžetą. Nuomojame prabangius automobilius, visureigius, ekonominės klasės mašinas.

 

Proautonuoma.lt – Transporto paslaugų komanda pasiruošusi visada rasti Jums tinkamiausią sprendimą. Pamatyti pilną sąrašą auto nuomos Vilniaus mieste >>

 

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia >>

kainos auto nuoma

 

Kokios taisyklės nuomojant mašiną?

 

Su mūsų automobiliais galėsite važinėti visoje Lietuvoje ir nebūsite ribojami, drąsiai galite vykti į kitus miestus ir važiuoti kiek jums reikia. Vairuokite atsakingai, pagal galimybes susipažinkite su planuojamu maršrutu iš anksto, automobiliuose draudžiama rūkyti ir šiukšlinti.

 

Skambinkite mums į biurą telefonu +370 6 637 8777 ir mes parinksime Jums tinkantį automobilį pagal kainą, galime prisiderinti prie Jūsų biudžeto ir suteikti geriausią pasiūlymą. Turime didelį pasirinkimą tarp komforto klasių ir modelių. Užtikrinsime Jūsų saugumą visos kelionės metu – visos mašinos techniškai paruoštos ir tvarkingos. Jeigu skambinate iš užsienio galite nemokamai susisiekti su mumis per WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook.

 

Praneškite apie savo atvykimo laiką VNO

 

Siūlome konsultantui pranešti savo atvykimo laiką Vilniaus oro uoste, bei lėktuvo reiso numerį. Mūsų darbuotojas sutiks Jus oro uoste su parengta sutartimi, galėsite vietoje užpildyti dokumentus, apžiūrėti automobilį ir iš karto važiuoti. Jeigu jūsų reisas dėl kokių nors priežasčių buvo atidėtas, mes vis tiek lauksime jūsų atvykimo ir be automobilio tikrai neliksite!

 

Atkreipkite dėmesį į draudimą ir papildomus priedus bendraujant su konsultantu. Galime pasiūlyti jums tarifą be kilometrų limito, taip pat jeigu planuojate vykti šiek tiek toliau ir reikalinga GPS navigacija, galime ja įstatyti į automobilį. Dirbame 24/7 visą parą ir be išeiginių, jeigu nakti reikia sutikti oro uoste – mes būsime pasiruošę. Tapkite mūsų pastoviu klientu ir gaukite nuolaidas!