Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Automobilių nuoma Kauno oro uoste – proautonuoma.lt

 

 

autonuoma oro uoste

Mūsų automobilių nuomos įmonė turi savo punktus ne tik Vilniaus oro uoste, bet ir Kaune. Mūsų klientai mums yra prioritetas, dėl to stengiamės, kad viešnagė Lietuvoje jiems būtų kuo labiau komfortiška. Mūsų automobiliai yra įvairių klasių – nuo ekonomiško automobiliuko iki prabangaus automobilio. Galima padaryti taip, kad Jums atskridus į šalį automobilis jau Jūsų lauktų. Taipogi, prireikus galime pasiūlyti automobilių su vairuotojais. Paskambinkite nurodytais kontaktais, ir mes pasiūlysime geriausią variantą!

 

Išsinuomoti automobilį Kauno oro uoste – paprasta!

Kauno oro uostas (KUN) buvo įkurtas prieš daugiau negu 20 metų, ir kiekvienais metais juo naudojasi vis daugiau žmonių. Pasiekti oro uostą viešuoju transportu nėra lengva, nes oro uostas yra įsikuręs net 13km nuo miesto centro, o taksi labai brangu. Geriausias būdas yra išsinumoti automobilį iš proautonuoma.lt ir pasiekti miestą greitai ir pigiai!

Kviečiame pasižiūrėti į mūsų nuomojamus automobilius

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia >> 

 

Kur geriau nuomotis automobilį, Vilniuje ar Kaune?

Kaunas yra Lietuvos centras. Iš jo galima nesunkiai pasiekti bent kurią Lietuvos vietą. Taipogi, Kaune ir jo rajone yra daugybė įdomių vietų apžiūrėti. Tokių kaip zoologijos sodas, Kauno fortas pastatytas dar IXa.
Nuomodami automobilį Kauno oro uoste Jus galėsite lengviau pasiekti likusią Lietuvą, ir Jums nebūtina bus važiuoti iki Vilniaus!

Automobilis yra geriausias Jūsų draugas kelionėms, naudojantis taxi jus sumokėsite labai daug pinigų, o Lietuvos viešojo transporto infrastruktūra jus gali gerokai nuliūdinti. Vilniaus miestas tikrai turi įdomių vietų pasižvalgyti – vienas seniausių sienamesčių Europoje, graži architektūra ir dar daugybė kitų vietų.

Susisiekite su mumis, ir mes pasiūlysime visada pasiūlysime geresnį variantą negu kiti automobilių nuomos punktai. 

Kviečiame pasižiūrėti į mūsų nuomojamus automobilius

 

autonuoma kaunas

 

Kodėl verta nuomotis automobilį, galbūt pasirinkti kitą transportą?

Lietuvoje viešasis transportas nėra taip gerai išvystytas kaip vakaruose dėl to gali būti ganėtinai keblu keliauti po Lietuvą, ar po didžiausius Lietuvos miestus. Troleibusai lėti ir nepatogūs, su traukiniais patogu persikelti tik iš vieno miesto į kitą, nėra metro. Automobilio nuoma yra geriausias būdas keliauti po Lietuvą

Mūsų automobilių sąrašas

 

Turite klausimų? Galite užduoti klausimą čia >>

automobiliu nuoma kaune

automobiliu nuoma kaune

 

Iš kokių transporto priemonių  galima rinktis?

Turime skirtingų klasių ir markių automobilių. Nuo pačių mažiausių iki labai didelių ir komfortabilių kiekvieno žmogaus norams. Rinkdamiesi vieną iš mūsų automobilių būsite saugūs, kad pasirinkote gerą automobilį už gerą kainą. Kviečiame pasižvalgyti į mūsų mašinų parką!

Mūsų privalumai:

  • Didelis naujų automobilių, skirtingų klasių, pasirinkimas;
  • Mūsų automobiliuose nėra ribojami km;
  • Neturime oro uosto mokesčių – pristatome nemokamai;
  • Nėra privalomojo vairavimo stažo;
  • Turime įskaičiuotą KASKO draudimą, kad jums būtų ramiau;
  • Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune;

Mūsų automobilių sąrašas

Turite klausimų? Galite užduoti mums klausimą čia

Proautomuoma komanda yra pasiekiama visą laiką, skambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes jums parinksime geriausią sprendimą, išspresime Jūsų problemas, patarsime kaip elgtis geriau.

 

Nuomoto automobilio gražinimas

Išnuomotą automobilį reikią gražinti iki 12val. kitos dienos, kitaip pradedama skaičiuoti sekanti diena už kurią reikės mokėti. Automobilį reikia gražinti sveiką, neprarūkytą, su pilnu baku kuro.

Turite klausimų? Galite užduoti mums klausimą čia